Euroklíč

O společnosti

Nabízíme

Euroklíč

Kde objednat Euroklíč

Eurozámky v ČR

Fotogalerie

Typy zámků

Kontakty

Napište nám

 

ODSTRANĚNÍ BARIÉR

    Mobilita je podstatnou součástí kvality života. Pro osoby se zdravotním postižením k ní neodmyslitelně patří i bezbariérový přístup na veřejná WC. Náš systém, který už celá léta dodáváme po celém Německu i po Evropě, umožňuje celoplošný přístup na tato WC. Veškerá WC pro osoby se zdravotním postižením v#motorestech a na dálničních odpočívadlech se např. dají používat pomocí jediného klíče.

    I v mnoha zemích v zahraničí je už dnes mnoho WC vybaveno tímto systémem.

   Nás i osoby se zdravotním postižením těší vzniklá situace, která nabízí výhody oběma stranám: jak městům a obcím v podobě nízkých nákladů, tak i osobám se zdravotním postižením ve formě kvalitních služeb.

    Vybavte i Vy postupně tímto systémem WC pro osoby se zdravotním postižením a staňte se součástí této sítě.

KONCEPCE

    WC pro osoby se zdravotním postižením jsou vhodná a účelná, jen když se dají okamžitě a bez problémů otevřít.
    Často je trvalé zpřístupnění WC pro osoby se zdravotním postižením jen velice obtížné - "...klíč je u správce, ale ten není právě doma..."
    Řešení nabízí náš zámkový systém, u kterého jeden klíč odemyká všechna WC pro osoby se zdravotním postižením. Osoby se zdravotním postižením si zakoupí za režijní cenu klíč, s jehož pomocí pak mohou kdykoli nezávisle na provozní době použít WC pro osoby se zdravotním postižením na dálnici, na nádražích atd.